HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1977 yılında faaliyete başlayan Norm Makina , faaliyete başladığı yıldan itibaren, kaliteli üretimden ödün vermeden , ürettiği yüksek kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyeti ve müşteri takdirini haklı olarak kazanmıştır.

Yıllara dayalı talaşlı imalat, yedek parça ve makina parçası üretim tecrübesini sektörle paylaşmıştır. Daha sonraları doğalgaz aksesuarları ve yağlı trafo aksesuarları,asansör ve makine parçaları konusunda üretime başlayan Norm Makina, sahip olduğu yüksek üretim deneyimi ile bu konulardada haklı takdirlere sahip olmuştur.

CNC kontrollü hassas makinalarımızla, yüksek kalitedeki ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

HAKKIMIZDA

Tek Önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir.

SİPARİŞ FORMU

FAALİYETLER

Otomotiv yan sanayisinden, tarım ve traktör yedek parçalarına; doğalgaz alt yapısında kullanılan bağlantı elemanlarından, ürün ve üretimlerinizde kullanacağınız hassas parçalara kadar her türlü talaşlı imalatı biz üretiyoruz.

DEVAMI

STRAJEDİ

Norm Makine’nin ana stratejisi temel faaliyet alanı olan makine imalatı sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Firmamızın gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin yapılandırılmasıdır.

DEVAMI

DENEYİM

1977 yılında faaliyete başlayan Norm Makina , faaliyete başladığı yıldan itibaren, kaliteli üretimden ödün vermeden , ürettiği yüksek kaliteli ürünlerle kalitesini deneyimlemiştir.


DEVAMI
KÖMÜR TUTUCULAR
ALM KOL
ALM KASNAK
ALM VANA
PLASTİK DAĞITICI
MERMER PROFİLLER
DEMİR REDÜKSİYON
ÖZEL SİPARİŞLER